Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Rozkład jazdy Tanich Linii Kolejowych

Rozkład jazdy pociągów PKP TLK

Osoby które regularnie jeżdżą pociągami są zwykle przyzwyczajone do pewnych godzin odjazdu czy cen biletów. Jednak warto brać pod uwagę, że przynajmniej raz w roku dokonywana jest zmiana rozkładu jazdy pociągów. Dotyczy to także Twoich Linii Kolejowych.

Właśnie dlatego dobrze jest sprawdzić przed każdą podróżą o której dokładnie wyjeżdża wybrany pociąg. Oczywiście na każdym dworcu znajdują się odpowiednie tablice informacyjne, które pokazują aktualne odjazdy i przyjazdy pociągów. Jednak można też uzyskać szczegółowe informacje na ten temat będąc jeszcze w domu, co jest z pewnością wygodniejsze i nie niesie ze sobą ryzyka kilkugodzinnego czekania na dworcu kolejowym. Zmiany w rozkładzie jazdy związane są z wprowadzaniem do0datkowych połączeń, tam gdzie okazało się to potrzebne oraz wycofaniem tych, z których korzystała zbyt mała ilość osób, aby były opłacalne dla PKP. Czasami też wpływ na nie mają na przykład prace remontowe torów. W rezultacie mogą pozmieniać się godziny i częstotliwość dotychczasowych połączeń. Poza tym wszelkiego rodzaju zniżki i promocje dotyczące biletów nie są ustalone raz na zawsze. Trzeba więc na bieżąco sprawdzać takie rzeczy.

Gdzie można uzyskać aktualne informacje dotyczące cen biletów, ulg, promocji oraz oczywiście rozkładu jazdy? Na pewno na stronie www.intercity.pl, gdzie znajduje się wyszukiwarka połączeń. Wystarczy wpisać nazwy stacji początkowej i końcowej, datę planowanej podróży oraz ewentualnie godzinę około której chcemy wyjechać. Można też zaznaczyć, że interesują nas tylko pociągi TLK. Po naciśnięciu opcji „szukaj połączenia” wyświetlą się dostępne propozycje. Na tej samej stronie można też poczytać o aktualnościach dotyczących Intercity, a więc w razie czego o zmianach w rozkładzie jazdy pociągów. Jeśli jednak ktoś woli usłyszeć osobiście kiedy odjeżdżają pociągi do wybranej miejscowości może też zadzwonić na infolinię PKP Intercity pod numer 19 757. Oczywiście można również skorzystać z informacji na dworcu, jeśli akurat jesteśmy w pobliżu. Z pewnością system informowania pasażerów TLK  staje się coraz bardziej dopracowany i zadowalający. Podobnie jak sama sieć połączeń oraz warunki podróżowania pociągami TLK. Dzięki temu linie te zyskują cały czas nowych i zadowolonych klientów.