Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Pociągi wakacyjne i bilety weekendowe w TLK

Pociągi wakacyjne, bilety weekendowe

Pośród różnych udogodnień, jakie można znaleźć pośród usług PKP Intercity jest możliwość korzystania z pociągów wakacyjnych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla linii kolejowych i dla pasażerów. Podczas wakacji podróżują oni więcej i częściej, a skoro mogą robić to wygodnie i niedrogo w TLK, to wybierają chętnie pociąg.

W sumie PKP Intercity planuje uruchomić 66 dodatkowych pociągów. Istotne jest również to, że specjalnymi promocjami zostaną objęte bilety kolejowe. Będą to między innymi ulgi wakacyjne oraz rodzinne, które mają być tym większe im wcześniej kupuje się bilet. Natomiast warto pamiętać, że w tym celu wcale nie trzeba udawać się na dworzec kolejowy, bo zawsze można kupić bilet online. Promocyjne oferty dotyczą nie tylko Twoich Linii Kolejowych, ale jednak tutaj bilety zawsze są najtańsze. Szczególnie ciekawa jest propozycja „Super Bilet”, dzięki której można podróżować 1 klasą TLK za 29,00 zł. Jednak uwaga – istnieje ograniczona ilość biletów. Kolejne promocje w TLK to 30% zniżki przy zakupie „Biletu Rewelacyjnego” oraz 33% zniżki dotyczącej „Biletu Rodzinnego”. Podczas wakacji planuje się rozszerzyć obowiązek rezerwacji miejsc. Ma to wpłynąć na wygodę o komfort jazdy pasażerów.

Jeśli ktoś planuje w okresie wakacyjnym wyjazd weekendowy może skorzystać z oferty „Bilet weekendowy” albo „Bilet Podróżnika”. Za pierwszy z nich zapłacimy 148,00 zł w 2 klasie i 239,00 zł w klasie 1. Natomiast można wtedy podróżować dowoli od piątku i godziny 19.00 do poniedziałku i godziny 6.00 pociągami TLK, Express InterCity i Express. Tam gdzie jest to wymagane trzeba tylko dokupić miejscówkę. „Bilet Podróżnika” dotyczy pociągów TLK, a jego koszt to 69,00 zł w 2 klasie i 99,00 zł w 1 klasie. Mamy więc tutaj ograniczony wybór jeśli chodzi o warunki podróżowania, ale za to cena jest naprawdę bardzo korzystna. Ewentualnie istnieje też możliwość wykupienia ICkarnetu, który obejmuje przejazdy w ciągu 3 kolejnych dni i nie musi wcale obejmować weekendu. Karnet kosztuje 260,00 zł i można dzięki niemu jeździć w wagonach 2 klasy EuroCity, Express Intercity, Express oraz TLK. W niektórych sytuacjach takie rozwiązanie może okazać się dość korzystne.