Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Cennik biletów TLK

Cennik biletów

Kiedy sprawdzamy rozkład jazdy pociągów TLK w Internecie można od razu kupić bilet. Jest to bardzo wygodny i szybki sposób. Oczywiście można też sprawdzić jego cenę. Natomiast nie ma wątpliwości, że Twoje Linie Kolejowe oferują najtańsze bilety.

Koszt przejazdu zależy od ilości kilometrów, wybranej klasy oraz ewentualnych zniżek czy promocji. Najniższa cena, jaka znajduje się w cenniku to 11,00 zł. Kwota ta dotyczy przejechania odległości 40 km w 2 klasie. Cena biletu jest wyższa wraz z każdymi dodatkowy 20 km. Tak jest do 280 km, a potem wzrasta po większych dystansach. Miejsca w klasie 1 są odpowiednio droższe. Poza tym istnieje tam obowiązek wykupienia miejscówki za 5,00 zł. Dotyczy to też w wybranych pociągach 2 klasy. Cennik biletów TLK zawiera też wykaz cen biletów w wagonach z miejscami sypialnymi i miejscami do leżenia. Tutaj podobnie koszt zależy głównie od odległości, ale płaci się dodatkowo za samo miejsce. Za możliwość położenia się w przedziale z sześcioma miejscami płaci się 61,00 zł za jedno z nich, a z czterema 71,00 zł. Są jednak pewne ulgi i promocje, chociażby „Tania Kuszetka”, dzięki której płaci się tylko 25,50 zł za miejsce. Natomiast w wagonach sypialnych za przedział z trzema miejscami do spania 81,00 zł, z dwoma 141,50 zł i z jednym 273,00 zł.

W ofercie Twoich Linii Kolejowych znajdują się także obecnie „Bilet Rewelacyjny” tańszy o 30%, „Bilet Abonamentowy” dzięki któremu mamy siedem przejazdów w cenie pięciu, „ICkarnet” z którym można podróżować cały czas przez 3 kolejne dni, „Kartę Seniora” z która osoby po 60 roku życia mogą podróżować za pół ceny oraz 26% zniżki dla osób poniżej 26 lat. Bardzo ciekawą propozycją są także „Bilet Podróżnika” oraz „Bilet weekendowy„. Umożliwiają one przejazdy dowolną ilością połączeń od piątkowego popołudnia do poniedziałkowego poranka. Pierwszy z nich kosztuje 69,00 zł w 1 klasie oraz 99,00 zł w 2 klasie i dotyczy tylko TLK. „Bilet weekendowy” jest droższy, bo kosztuje 149,00 zł lub 239,00 zł, ale upoważnia również do podróżowania pociągami Express InterCity i Express.